דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על קבל הצעת מחיר
קבל הצעת מחיר

קבל הצעת מחיר

חשוב לציין: יצרן, דגם רכב, נפח מנוע ושנת ייצור.

מטעני מצברים

שנפ היבואנית הבלעדית של חברת CTEK בישראל. חברת CTEK מייצרת מטעני מצברים מהמתקדמים בעולם! 

בקטגוריה זאת מוצגת סידרת מטענים חכמים ואוטומטים לכל סוגי המצברים. מטעני המצברים של  סיטק  נותנים מענה עבור בדיקת המצבר, טעינה, טיפול ותחזוקת מצברי עופרת חומצה.

 

טען את המצברים וצא להרפתקה!

בין אם מדובר ברכיבה על אופנוע בערב קיצי נעים, בנסיעה מאתגרת באופנוע ים או בנסיעה בטרקטורון ברחבי המדינה. יותר ויותר אנשים מחזיקים ברשותם רכב ייעודי לבילוי בשעות הפנאי. המטענים החכמים שלנו עושים שימוש בטכנולוגיה ייחודית לטעינת מצברים. כך תוכל להיות מוכן תמיד לצאת להרפתקאות חדשות.

 

טעינה חכמה -

מצברים מתפקדים במיטבם כאשר הם טעונים במלואם, במצב זה נמנעת תופעת הסולפציה המזיקה למצבר.

שימוש במטען המצברים של CTEK מבטיח שהמצבר שלך יהיה טעון תמיד. בנוסף, המטענים שלנו בודקים את מצב המצבר וטוענים אותו בצורה אופטימלית בהתאם למצב הטעינה של המצבר. כאשר המצבר טעון במלואו תוכנית הטעינה עוברת למצב טעינת תחזוקה כדי להבטיח שהמצבר יהיה מוכן לפעולה ברגע שתזדקק לו. זאת הכוונה בטעינה חכמה.

 

חבר ושכח -

המטענים שלנו תוכננו תחת העיקרון שטעינת המצבר אמורה להיות פשוטה ככל האפשר.

תפסי החיבור המצורפים למטען מאפשרים לטעון מצברים כשהדבר נדרש. עם זאת במקרה שאתה טוען את המצבר לעיתים קרובות או אם הגישה למצבר קשה, תוכל להתחבר אליו ביתר קלות באמצעות המחברים הנוחים שלנו.

המחברים הנוחים כוללים תצוגה המציגה את הקיבול שנותר במצבר.

שהמטען מחובר אתה פטור מדאגה לגבי משך הטעינה הדרוש או לאפשרות סולפציה במצבר.

המטענים שלנו מטפלים בכל ההיבטים הללו באופן אוטומטי. אנו מכנים זאת חבר ושכח.

 

שיפור ביצועי המצבר -

סולפציה היא אחת הסיבות השכיחות לירידה בביצועי המצבר. לפיכך, כל המטענים שלנו מבצעים דה-סולפציה בתחילת תהליך הטעינה. הדבר מבטיח ביצועי מצבר משופרים ומאריך את חיי המצבר.

 

תוכניות ופונקציות חכמות -

המטענים שלנו עושים שימוש בטכנולוגיה ייחודית ומוגנת בפטנט, טכנולוגיה המטעינה מצברים בדרך הטובה ביותר. קיימות שלוש תוכניות ופונקציות שונות שבאמצעותן ניתן להבטיח את הארכת חיי המצבר.

 

טעינה וטעינת תחזוקה -

הטעינה מתבצעת בארבעה, שישה או שמונה שלבים, בהתאם לסוג המטען שבשימוש. מספר השלבים יכול להשתנות, אך בכל מקרה המטענים שלנו טוענים את המצבר בתהליך ייחודי המספק לו את המתח המתאים למצבר בכל נקודת זמן לאורך תהליך הטעינה. בנוסף, המטען עובר אוטומטית למצב טעינת תחזוקה אם המצברים נותרים בטעינה מעל עשרה ימים.

 

תוכנית שיקום -

התוכנית מסירה משקעי חומצה על ידי טעינת המצבר במתח גבוה. הדבר מתבצע באמצעות תהליך מבוקר של ערבוב החומצה והמים. אנו ממליצים לבצע את שלב RECOND למצבר אחת לשנה כדי להבטיח שרמת הביצועים שלו תישמר.

 

טעינה בטמפרטורות נמוכות למצברי AGM -  

בטמפרטורות נמוכות יש צורך במתח טעינה גבוה יותר. לפיכך, התוכנית מעלה את מתח הטעינה עד 14.7 וולט לעומת מתח הטעינה הרגיל של 14.4 וולט. תוכנית זו מהווה פתרון מצוין גם לטעינת מצברים בטכנולוגיית AGM.

 

 

סינון לפי פרמטרים
מק"ט שנפ
מתח וולט
זרם טעינה (אמפר)
 
המידע באתר אינו מחליף התייעצות עם בעל מקצוע מוסמך
.האתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד
עבור לתוכן העמוד