דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על קבל הצעת מחיר
קבל הצעת מחיר

קבל הצעת מחיר

חשוב לציין: יצרן, דגם רכב, נפח מנוע ושנת ייצור.

שאלות ותשובות

מומחי המצברים של שנפ, ריכזו עבורכם מקבץ שאלות נפוצות בנוגע למצברים לרכב.

 

הקליקו על השאלה כדי לצפות בתשובה.

איזה מצבר הכי טוב למכונית שלי?

לכל מכונית מתאים מצבר מסוג שונה, גודל שונה, קיבול שונה ובצד שונה, לכן אנו ממליצים לפנות לחשמלאי רכב, מוסך מורשה או להגיע לאחד מסניפי שנפ. ניתן גם להיכנס לעמוד התאם מצבר לרכב.

 

לראש העמוד לראש העמוד

איזה מצבר מתאים לגנרטור ?

אנו משווקים מצברים המותאמים לגנרטורים מכל הסוגים. למצבר בגנרטור חשיבות עליונה מאחר והמצבר הוא שמניע ודואג להפעלת הגנרטור בשעת חירום .

בהתקנת מצבר בגנרטור יש לוודא שהמצבר מיוצר באיכות גבוהה ומתאים לסוג וגודל הגנרטור אנו משווקים מצברים מותאמים לגנרטורים מ-60 אמפר ועד ל-230 אמפר .

בזמן בחירת המצבר יש לבחור מצבר המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת סילבר קלציום, בטכנולוגיה זו המצבר בעל פריקה עצמית נמוכה המונעת מהמצבר להתרוקן ובכך המצבר יהיה מוכן להפעלה בזמן חרום .

בזמן החלפת מצבר בגנרטור יש לוודא שמערכת הטעינה של המצבר תקינה .

לראש העמוד לראש העמוד

איזה מצבר מתאים לטיוטה קורולה?

כדי לבדוק איזה מצבר מתאים לטויטה קורולה ניתן להיכנס לעמוד התאם מצבר לסוג רכב.
לראש העמוד לראש העמוד

איזה מצבר שנפ מתאים למזדה 3 ?

המצבר המתאים למזדה 3 הינו מק"ט שנפ 07 . ניתן להיכנס לעמוד התאמת מצבר לסוג רכב ולבדוק.
לראש העמוד לראש העמוד

איזה מצברים משווקת חברת שנפ ?

שנפ משווקת מצברים לכלי רכב פרטיים, מצברים לאוטובוסים, מצברים למשאיות, מצברים לאופנועים, מצברים לגנרטורים, מצברים למחשבים, מצברי גיבוי וכן מצברי פריקה עמוקה המתאימים לעגלות נכים, קלנועיות, במות הרמה ומצברים לאנרגיה סולארית.

 בנוסף, שנפ מייבאת מטענים ובודקי מצברים של חברת CTEK השבדית. 

לראש העמוד לראש העמוד

איך יוצרים קשר עם חברת שנפ ?

נציגי מרכז שירות הלקוחות של חברת שנפ זמינים עבורך בטלפון ובדואר האלקטרוני. בכל שאלה אתה מוזמן לפנות אלינו בטלפון 1-800-225-432 בטופס  צור קשר או בדואר אלקטרוני schnapp@schnapp.co.il בדואר אלקטרוני . בנוסף ניתן להגיע לאחד משבעת סניפי שנפ.
לראש העמוד לראש העמוד

איפה ניתן לברר לגבי מחיר של מצבר לרכב ?

ניתן לברר מחירים של מצברים לרכב עם נציג שנפ בטלפון 1-800-225-432 או בנקודות השירות, תמיד מומלץ לערוך סקר מחירים לפני הקנייה .
לראש העמוד לראש העמוד

איפה ניתן להשיג מחירון מצברים לרכב של שנפ?

מחירון עבור מצברים לרכב של שנפ ניתן להשיג בסניפי שנפ הפרוסים בכל רחבי הארץ, בטלפון 1800-225-432 או על ידי יצירת קשר דרך האתר.
לראש העמוד לראש העמוד

איפה ניתן להשיג מצברים של שנפ?

ניתן להשיג מצברים לרכב של שנפ באחד משבעת הסניפים של החברה (תל אביב, חיפה, טבריה, נתניה, ירושלים באר שבע ואילת) וכן בכל אחת מ- 2500 נקודות המכירה של שנפ ברחבי הארץ.
לראש העמוד לראש העמוד

אלו חברות רוכשות באופן קבוע מצברי שנפ ?

בין לקוחות שנפ ישנן חברות מובילות במשק הישראלי, אשר מעריכות מצבר איכותי המותאם לאקלים הישראלי ומיוצר ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר.

 

ביניהן:

 • יבואני הרכב במדינת ישראל.
 • משרדי ממשלה.
 • משרד הביטחון.
 • צה"ל.
 • התעשייה הצבאית.
 • התעשייה האווירית.
 • חברת החשמל.
 • נמלי ישראל.
 • חברות האוטובוסים.
 • חברות השכרה וליסינג.
 • חברות מובילות במשק.
לראש העמוד לראש העמוד

האם יש הנחות על מצברי שנפ לרכב ?

חברת שנפ יוצאת עם מבצעים והטבות מידי תקופה. בנוסף, ניתן להשיג מחירים מיוחדים של מצברי שנפ אצל המשווקים המורשים. לקבלת מחיר מצבר לרכב ומידע אם יש כעת מבצע על מצבר לרכב שלך, צרו קשר עם מרכז שרות הלקוחות בטלפון 1-800-225-432 ונשמח ליידע אתכם.
לראש העמוד לראש העמוד

האם שנפ מוכרת מצבר לרכב באופן ישיר לצרכנים ?

בהחלט כן. אם אתה מעוניין לרכוש מצבר לרכב ישירות מהיבואן, הנך מוזמן לפנות לאחד מסניפי שנפ הקרוב אליך לברר מחיר, לתאם רכישה והתקנה של המצבר.
לראש העמוד לראש העמוד

היכן לקנות מטען למצבר רכב?

מטען למצבר רכב ניתן לקנות בסניפי שנפ או ליצור קשר דרך האתר. לחץ למידע על מטען למצבר רכב .
לראש העמוד לראש העמוד

הרכב לא מניע. איך אוכל לדעת אם עלי לרכוש מצבר חדש ?

אם הרכב לא מניע, זה לא אומר בהכרח שהמצבר שלך מקולקל. מצבר יכול להתרוקן (לדוגמא אם שכחת אורות דלוקים בלילה) המצבר התרוקן וצריך למלא אותו. לפני שאתם רוכשים מצבר חדש לרכב יש לבדוק אם המצבר תקין ויש לגשת איתו לחשמלאי או לאחד מסניפי שנפ. אנשי השירות יבדקו את המצבר ואם הוא תקין וריק יטענו את המצבר והוא יחזור לעבוד כחדש. בדיקה זו הינה ללא תשלום.

 

מומלץ לבדוק את תאריך הרכישה המופיע על המצבר בכדי לדעת אם המצבר בתקופת האחריות. 
בתקופת האחריות, תוכל לקבל שירות ללא תשלום עבור מצברך. למידע נוסף צור קשר עם אחד מנציגי שנפ בטלפון 1800-225-432 או בהודעה דרך האתר.

לראש העמוד לראש העמוד

יש לי קלנועית של אפיקים, איזה מצבר אני צריך?

אם אתם מחפשים מצבר לקלנועית של חברת אפיקים מומלץ לרכוש מצבר שנפ 70 אמפר-מק"ט 657, לחילופין ניתן לרכוש מצבר 85 אמפר-  מק"ט 604 או מק"ט 628 (מצבר ג'ל). למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם נציגי שנפ בטלפון 1800-225-432 .

לראש העמוד לראש העמוד

יש לי רכב עם מערכת סטארט אנד סטופ , האם אני חייב להתקין מצבר מיוחד ?

ברכבים עם מערכת START & STOP  - הרכב כבה עם עצירה ברמזור או בפקק מחויב להתקין מצבר מיוחד המתאים לרכב זה .

 

ברכבים אלו בזמן שהרכב כבה כל מערכות החשמל ברכב צורכות אנרגיה מהמצבר ומרוקנות את המצבר ,שנטען עם הדלקת המנוע שוב .

 

לכן חובה להתקין ברכבים אלו מצבר מיוחד בעל תכונות המאפשרות לו לבצע מספר רב של התנעות וכמו כן לבצע פריקות וטעינות מרובות .

 

התקנת מצבר רגיל ברכב בעל מערכות אלו יגרום לקיצור חיי המצבר בצורה משמעותית .( מצבר רגיל יחזיק מעמד  כ 6  חודשים ברכב עם מערכת סטארט סטופ ) .

לראש העמוד לראש העמוד

כיצד אוכל לדעת איזה מצבר מתאים לאופנוע שלי?

אם ברצונך לדעת איזה מצבר מתאים לאופנוע שלך, ניתן ליצור קשר עם אחד מנציגי שנפ בטלפון 1800-225-432 או לשלוח הודעה דרך האתר.

לראש העמוד לראש העמוד

כיצד יודעים אם מצבר שנפ נמצא בתקופת האחריות

על כל מצבר שנפ שאנו משווקים, מוטבע תאריך הרכישה. תקופת האחריות משתנה בהתאם למה שנקבע ברכישה. ישנם מצברים עם 12 חודשי אחריות וישנם מצברים עם עד 20 חודשי אחריות.

 

כל מצבר לרכב מגיע עם תעודת אחריות ובה כתוב את מספר חודשי האחריות שיש על המצבר וניתן לקנות מצבר לרכב עם אחריות ארוכה או קצרה.

 

במקרה שיש לך ספק לגבי תאריך התפוגה של אחריות מצבר שנפ שברשותך, פנה היום למרכז שירות הלקוחות
בטלפון 1-800-225-432 או היכנס לאחת מ-תחנות השירות של שנפ.

לראש העמוד לראש העמוד

למה לבחור במצבר לרכב של שנפ ?

חברת שנפ מתמחה בייצור של מצברים למגוון מוצרים ובראשם מצברים לרכב משנת 1951. כיום אוחזת שנפ בנתח של 45% משוק מצברי הרכב במדינת ישראל. ייצור המצברים מתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות הכוללות רמות בקרה גבוהות ודרך עבודה ירוקה למען איכות הסביבה. שנפ עומדת בתקנים המחמירים ביותר 9002 ISO מאושרת ונבדקת ע"י מכון התקנים הישראלי לסמן את מצברי החברה בתו תקן . מצברי שנפ מאושרים להתקנה בכל סוגי הרכבים ע"י יבואני הרכב בישראל.
לראש העמוד לראש העמוד

מדוע בחלק מהמצברים לרכב יש את אותם מאפיינים טכניים אך חל שינוי בחודשי אחריות?

כל מצברי שנפ ניתנים לרכישה עם תקופות אחריות שונות.
חשוב לדעת! ישנם מצברים אשר מבחינת איכותם ומאפייניהם הטכניים הינם זהים, השוני בניהם הינו במחיר הנובע אך ורק מאורך תקופת האחריות הניתנת לכל מצבר.
לראש העמוד לראש העמוד

מה הם מצברי פריקה עמוקה?

בשונה ממצבר לרכב שמורכב ברכב ונטען כל זמן שהרכב מונע; מצברי פריקה עמוקה הינם מצברים שיכולים להיטען בכל פעם מחדש ולבצע שימוש חוזר באנרגיה שהצטברה בהם בזמן ההטענה.

 

שנפ הינה נציגה בישראל של חברת Trojan , החברה הגדולה בעולם בתחום מצברי פריקה עמוקה ומשווקת מגוון מצברים המתאימים לעגלות נכים, קלנועיות, מכונות לניקוי רצפות, במות הרמה, רכבי שירות ורכבי גולף, רכבי חילוץ וכן מצברים לאנרגיה סולארית. ייחודם של מצברים לפריקה עמוקה בכך שהם ניתנים לשימוש חוזר, בעלי משך חיים ארוך במיוחד ומצריכים תחזוקה מעטה.

לראש העמוד לראש העמוד

מה משפיע על מחיר של מצבר?

מחיר המצבר מושפע מתקופת האחריות הניתנת עבורו, מי היצרן או היבואן, מחיר חומרי הגלם ותחרותיות בשוק מצברי הרכב בישראל. כמו בכל תחום, שנפ ממליצה לערוך סקר שוק טרם רכישת מצבר חדש.
לראש העמוד לראש העמוד

מה ניתן לעשות עם מצברים משומשים?

שנפ מוסמכת מטעם המשרד להגנה על איכות הסביבה לאסוף ולשנע מצברים משומשים וישנים, שיצאו משימוש. לאחר האיסוף שנפ מעבירה אותם למפעל אשר מפרק את המצברים וממחזר את מרבית החומרים שבתוכם. למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון 1800-225-432 או דרך האתר.

לראש העמוד לראש העמוד

מי מוסמך למכור מצברי שנפ לרכב ?

שנפ הינה משווקת המצברים הגדולה בישראל. ניתן להשיג מצברי שנפ עם אחריות לשירות מלא ותיקונים אצל חשמלאי רכב, יבואני רכב, מוסכים, חנויות עשה זאת בעצמך, חנויות חלפים וחנויות אביזרים. לבירור על ספק מצבר לרכב הקרוב למקום מגוריך, צלצל 1-800-225-432 או  לחץ כאן ליצירת קשר.

לראש העמוד לראש העמוד
.האתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד
עבור לתוכן העמוד